Mar 2013

Radebeul

V našem klubu máme rekordmany na počet odtančených kol… Jsou jimi manželé Pleyerovi, kteří se zúčastnili taneční soutěže seniorů v Radebeul kousek za hranicemi. Jejich skvělé výkony ohodnotila porota 3. místem v kat. Senior 1 STT a 1. místem v kat. Senior 2 STT. Následně dostali nabídku zatančit si i ve vyšší kategorii, B, a tam se ke svému překvapení protančili až do finále. Odtančili tedy celkem 9 kol. Myslím, že si sáhli na dno svých sil, ale vzdát to za žádnou cenu nechtěli! :-)

Dalšími velice úspěšnými tanečníky v Radebeul byli manželé Blanka a Lubo Fifíkovi, tančili opět ve finále skupiny Senior 1 , tř. D kat. STT a v kat. Senior 1 LAT skončili ve finále na třetím místě.

format_fotky

Kamenice a Říčany

Sebastián Petry a Audry Wangle také během víkendu 2.-3. března bodovali! A to hned na dvou! Z Říčan si odvezli zlaté první místo a z Kamenice místo druhé. Oba úspěchy v tancích standardních :-)

audreysebastian

Soutěž v Drážďanech

S velkým úspěchem se nám dnes vrátil pár ze seniorské skupiny, třídy C, z Drážďan. Karel a Radka Pleyerovi si tady vytancovali druhé místo ve své kategorii. Soutěž prý byla moc pohodová, měla dobrou úroveň a naši němečtí kolegové se jen usmívali! To bohužel na těch českých soutěžích občas chybí… Vždyť tanec není jen o soupeření!