Céčka na Kladně

Tento víkend v něděli na Kladně slavil velký úspěch taneční pár Audry Wangle a Sebastián Petry. Překonal manžele Pleyerovi v počtu odtančených kol na soutěži. Tento den odtančil 11 kol. Ale co je pro pár důležitější, získal třídu C v kategorii STT tanců. Vyhrál svoji třídu J1 D, ve tř. J2 D byl ve finále. V latině se protančil jednou do finále a podruhé de semifinále.

Gratulujeme k získání vyšší třídy!

tapos_21_4_13

Německo a Nymburk

Naše seniorské páry opět na soutěžích v Německu tento víkend bodovly. Manželé Pleyerovi 2x první místo v kategorii C a třetí v kategorii B. Manželé Plškovi taktéž 2x první, ale v kategorii A!!

Tuto sobotu také vyjely taneční páry juniorské kategorie. Na taneční soutěži v Nymburku vyhrál kat. Junior II B standard pár Michelle Rennerová a Jan Werthaim a čtvrté místo obsadil pár Helena Šumerová a Jan Plšek.

nemeckonymburk

České Budějovice

Tuto neděli vyjeli Renáta Plšková se Štěpánem Pleyerem na soutěž tř. B-lat do Českých Budějovic. Dostali se až do finále kde ke své radosti “urvali” 1.místo a k tomu druhé “Fko”. Gratulujeme!

format_fotky_cb

Postup do skupiny C

Tak jak máme super pár v počtu odtančených kol na soutěži máme i zajímavý pár manželů Evy a Michala Janků v počtu odtančených soutěží v Německu. Po posledním sčítání jejich soutěží měli odtančeno 16 soutěží a teď už to ani nepočítáme… :-) Na většině soutěží se umístili ve finále a tím také získali třídu C.  Blahopřejeme.